Nowy bohater w LoL – Aatrox Ostrze Darkinów

Nowy bohater w LoL – Aatrox Ostrze Darkinów
12-05-2013 No Comments Gry,League Of Legends Mosaj

10 maja RIOT zaprezentował nam nowego bohatera bohatera: Aatroxa – Ostrze Darkinów. Niestety nie ujawnili filmu prezentujący tą postać, ale już możemy poczytać o jego umiejętnościach oraz zobaczyć jak będzie wyglądać.

Aatrox_screenshots

Umiejętności (możliwe zmiany, gdy postać zostanie pojawi się w grze):

  • Studnia Krwi (Bierna) – Aatrox przechowuje część kosztu zdrowia swoich umiejętności w Studni Krwi; zasoby w niej wysychają, kiedy nie walczy. Gdy straci całe zdrowie, korzysta z mocy Studni i przywraca sobie punkty, równe przechowywanemu tam zdrowiu
  • Mroczny Lot – Aatrox unosi się w powietrze i uderza w wybrane miejsce. Przeciwnicy w strefie uderzenia zostają podrzuceni; zarówno oni, jak i pobliscy wrogowie otrzymują obrażenia.
  • Żądza Krwi – Aatrox leczy się co trzeci atak. Użycie Żądzy Krwi włącza Cenę Krwi.
    • Cena Krwi: Co trzeci atak zadaje dodatkowe obrażenia, zamiast leczyć Aatroxa. Aatrox traci zdrowie zależne od zadanych obrażeń.
  • Ostrza Udręki – Aatrox wykonuje atak w linii, który zadaje obrażenia i spowalnia przeciwników. Jeśli trafi wrogiego bohatera, przywraca mu to nieco zdrowia.
  • Masakra – Po zastosowaniu jej Aatrox zadaje obrażenia wrogom dookoła. Na czas trwania Masakry zyskuje premię do prędkości ataku i zasięgu. Użycie tej umiejętności nie kosztuje zdrowia.

Więcej o bohaterze możecie poczytać tutaj.

Tags
O autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *