Nowy bohater w LoL – Jinx Wystrzałowa Wariatka

Nowy bohater w LoL – Jinx Wystrzałowa Wariatka
13-10-2013 No Comments Gry,League Of Legends Mosaj

Od 10 pażdziernika w LoL mamy nowego bohatera: Jinx Wystrzałową Wariatkę.  W dalszej częsci newsa możecie poczytać o jej umiejętnościach oraz zobaczyć filmik pokazujący ją w akcji. Wygląda na dość ciekawego ADC.

JINX

Umiejętności:

Biernie: Zabawmy się!

Jinx otrzymuje potężne doładowanie do prędkości ruchu za każdym razem, gdy zginie bohater lub runie wieża, które ostatnio zaatakowała. Doładowanie to po pewnym czasie zanika.


P: Zmienianko!

Zamiana broni:

  • Wyrzutnia rakiet: podstawowe ataki Jinx kosztują manę ale mają większy zasięg, zadają dodatkowe obrażenia celowi oraz wrogom w pobliżu celu.
  • Działko obrotowe: podstawowe ataki Jinx dają krótkotrwały bonus do prędkości ataku i kumulujący się do trzech razy. Ładunki znikają jeden po drugim, gdy Jinx wstrzyma ataki.

Z: Bzzzyt!

Jinx przypuszcza atak elektryczny, który zadaje obrażenia i spowalnia pierwszego trafionego wroga.


E: Ogniste Gryzaki!

Jinx rzuca unieruchamiające granaty w linii, które wybuchają po kilku sekundach i podpalają pobliski obszar. Wrodzy bohaterowie, którzy staną na granacie, spowodują jego wybuch i tymczasowo zostaną unieruchomieni.


R: SuperMegaRakieta Śmierci!

Jinx odpala rakietę o zasięgu globalnym. Im dłużej ona leci, tym większe zadaje obrażenia. Rakieta wybucha po trafieniu w pierwszego wrogiego bohatera, zadając jemu i innym stojącym w pobliżu wrogom obrażenia bazujące na ich brakujących punktach życia.

 

Tags
O autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *