LoL – Championify – czyli buildy z Champion.gg zaimportowane do gry

Championify to mały program, który pozwala ściągnąć najnowsze buildy z Champion.gg, LolFlavor oraz KoreanBuilds i zaimportować je do twojego League of Legends (build’y będą dostępne w sklepie w czasie gry). Program wspiera zarówno Windows jak i OSX (Mac). Aktualną wersje programu można pobrać stąd (https://github.com/dustinblackman/Championify/releases/latest).

Program polecam każdemu początkującemu w LoL, a także wyjadaczom, którym nie chce się szukać danego przedmiotu w sklepie 🙂 A w grze wygląda to tak:

lol_example_1

A jak to zainstalować i uruchomić?

Ściągamy odpowiednią wersję programu, rozpakowujemy i uruchamiamy go (UWAGA! niektóre antywirusy mogą zaznaczyć program jako niebezpieczny – ale programik jest w 100% bezpieczny i można go dodać do zaufanych).

championify_readme_screenshot

Po uruchomieniu ujrzymy okno takie jak powyżej. Klikamy na Browse i wybieramy folder, gdzie mamy zainstalowaną grę, a tak naprawdę interesuje nas folder Config (przykład: C:\Riot Games\League of Legends\Config\) i klikamy OK.

Zaznaczamy opcje jakie nas interesują i klikamy Import. I od tej chwili cieszymy sie build’ami w grze 🙂


WAŻNE: Import róbcie co jakiś czas, napewno warto to robić po wyjściu patch’a, aby zaktualizować sobie build’y.


Więcej informacji na temat tej aplikacji znajdzesz na oficjalnej stronie programu: https://github.com/dustinblackman/Championify.


Mam nadzieje, że się wam przyda 🙂

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *